Styl gwiazd: Kylie Jenner


Hejka! Hej!
Dzisiaj przychodzę do Was z nową serią postów na blogu. Będzie to seria: STYL GWIAZD, w której będę Wam pokazywać i próbować odtworzyć stylizacje jakie noszą gwiazdy. 
Na pierwszy ogień idzie Kylie Jenner. Bardzo dużo ludzi wie kim jest ta młoda celebrytka. Tylko nielicznie nie wiedzą kto to taki. Kylie pochodzi z bogatej i sławnej rodziny Kardashian/Jenner. To właśnie dzięki temu jest tak znana. Napompowane usta i operacje plastyczne to znak rozpoznawczy celebrytki. Kylie prowadzi sklep z kosmetykami, które rozchodzą się jak świeże bułeczki, mimo ich kosmicznej ceny. Zarabia na tym miliony, ale w sumie rzecz biorąc każda z sióstr czego się nie dotknie daje to pokaźne sumy pieniędzy. Kylie chce być podobna do swojej starszej siostry Kim Kardashian i na razie bardzo dobrze jej to idzie.

Szczerze mówiąc styl Kylie mi osobiście podoba się najbardziej ze wszystkich sióstr Kardashian/Jenner. Bardzo podobają mi się stylizacje sportowe Kylie. Ja sama preferuje sportowy, luźny styl. Eleganckie stylizacje młodej celebrytki też, są mega.

Gorącą Was pozdrawiam Ola :)

A Wy lubicie styl Kylie? Którą z sióstr Kardashion/Jenner lubicie najbardziej? 
Jaki styl gwiazdy chcecie zobaczyć w kolejnym poście?


3 komentarze:

  1. Zdecydowanie Kyle ma najlepszy styl z siostr K. ;) oczywiscie wedlug mojego gustu ;D

    OdpowiedzUsuń

* Za każdy komentarz dziękujemy, jest nam bardzo miło. :)
* Zostaw link do swojego bloga, postaramy się odwiedzić.
* Jeśli zobaczyłeś tego posta zostaw po sobie ślad.
* Jeśli spodobał ci się nasz blog zaobserwuj. Na pewno się odwdzięczymy ;)